EFQM Mükemmellik Yolculuğu
 
        Marport Avrupa Mükemmeliği Yolculuk Programına  Mükkemmellikte Yetkinlik 5 Yıldız ile devam ediyor..
 
2010 yılında Kalder (Türkiye Kalite Derneği) tarafından  EFQM kapsamında yapılan dış değerlendirme neticesinde Marport 3 yıldızlı Mükkemmellikte Yetkinlik Belgesi ile mükemmellik yolculuğuna başlamıştır.
 
2010 yılından 2013 yılına kadar geçen sürede  Marport, her alandaki hizmet kalitesini ve iş yönetimini sürekli geliştirme hedefi ile müşteri, çalışan ve tedarikçi gibi tüm paydaşlarının beklentilerini optimum seviyede karşılayarak bugüne  kadar tüm faaliyetlerini sürdürülebilir şekilde iyileştirmeye devam etmiştir.
 
2013 yılı sonunda ise  Kalder tarafından birkez daha EFQM kapsamında yapılan dış değerlendirme sonrasında, yapmış olduğu çalışmalarının karşılığını 5 yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik ödülü ile taçlandırmıştır.
 
Bu belge EFQM’in (Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı’nın) Beş Aşamalı Avrupa Mükemmelliğe Yolculuk Programı’nın ikinci aşaması olmakla birlikte başarılı biçimde yönetilen ve mükemmel kurum/kuruluş olma yönünde ilerleyen kurumlara/kuruluşlara verilmektedir.
   
© 2016 MARPORT LIMAN ISLETMELERI TICARET VE SANAYI AS - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları MARPORT'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ