Yarışma, Marport'un Instagram'daki resmi hesabı olan @marport_ üzerinden 14.11.2017 – 15.11.2017 tarihleri aralığında düzenlenecektir.
· Marport Instagram hesabında 14.11.2017 tarihinde saat 11:00’da başlayıp 15.11.2017 saat 23:59’a kadar sürecek yarışmada katılımcılar arasından kazananları Marport yönetimi tarafından seçilecek ve 16.11.2017 tarihinde Marport’tan belirlenen 2 kişi sürpriz hediyenin sahibi olmaya hak kazanacaklardır.
· Yarışmaya katılımın geçerli olabilmesi için Marport’un Instagram'daki resmi hesabı olan @marport_ hesabının takip edilmesi gerekmektedir. 15.11.2017 saat 23:59’a kadar Instagram’da yarışma postunda hangisi sadece boş konteyner istifleyen ekipmandır? Sorusunun cevabını gifte yer alan ekipmanlardan seçerek, gifin ekran görüntüsünü alarak #MarportYarışma etiketiyle @marport_ ve 1 arkadaşını etiketleyerek hesaplarından paylaşan katılımcılar, yarışma kuralları için herhangi bir ihlal bulunmuyorsa, Marport tarafından seçilecek 2 kişi ödülün sahibi olacaktır.
· Marport yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
· Belirtilen kurallar çerçevesinde yarışmaya katılan her katılımcı, "Yarışma Kurallarını" kabul etmiş sayılır.
· Marport, yarışma katılımcıları içinden uygunsuz ya da şüphe uyandıran profilleri eleme ve dilediğini seçme hakkına sahiptir.
· Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb.durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Instagram platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.
· Yarışma sonucunda asil olarak ilan edilen hakkını yazılı olarak fesh etmesi veya Marport’un belirttiği zamana kadar iletişim bilgilerini iletmemesi halinde yedek olarak ilan edilen kullanıcılar ile iletişime geçilecektir.
· Marport yarışmanın kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.
· Yarışmanın tüm hakları Marport’ta saklıdır. 
© 2016 Marport Liman İşletmeleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları MARPORT'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası